DetoxActive – očistí Vaše telo a dodá mu energiu!

DetoxActive – očistí Vaše telo a dodá mu energiu!

Sending
User Review
5 (10 votes)

Keď som objavila prírodné výživové doplnky od Advance Nutraceutics, úplne som zmenila svoj životný štýl. Začala som si oveľa viac vážiť svoje zdravie a starať sa oň. A preto som sa rozhodla, že si svoje telo s pomocou výživového doplnku DetoxActive očistím od všetkej tej chémie a liekov, ktoré som za celé tie roky do seba dávala.

Ešte predtým, ako som sa dala na čisto prírodnú cestu, som vyskúšala rôzne detoxikačné kúry. Nebudem klamať, že som neskúsila aj drastické detoxikačné metódy typu držanie hladovky. Viedla ma k tomu najmä moja túžba za každú cenu schudnúť. O tom Vám chcem tiež napísať článok. Konkrétne o tom, ako sa mi podarilo schudnúť zdravým spôsobom s pomocou ďalšieho výborného prírodného prípravku od tohto výrobcu. 🙂 Ale späť k detoxikácii.

Každý deň prijímame do nášho tela množstvo rôznych škodlivín. A to buď potravinami, ktoré jeme, vodou, ktorú každý deň pijeme, alebo aj vzduchom a všetkými tými liekmi, ktoré užívame. Tieto škodliviny sa čiastočne z tela vyplavia a naše telo sa proti nim bráni. Avšak veľká časť z nich ostáva v našom organizme a ukladá sa v našich orgánoch a bunkách. A to môže veľmi negatívne vplývať na naše zdravie. Ak sa nežiadúcich látok v tele nazbieralo príliš veľa, naše telo na ne začne reagovať.

Kedy nevyhnutne potrebujete DetoxActive?

Signál, ktorý nám naše telo dáva, že potrebujeme nevyhnutne detoxikáciu, čiže očistu organizmu, sa môže prejavovať:

 • únavou a celkovou vyčerpanosťou
 • vnútorným nepokojom
 • bolesťou hlavy, chrbta, svalov a kĺbov
 • podráždenosťou
 • ťažšie zvládnuteľným stresom
 • tráviacimi problémami, ako sú zápcha, hnačka, nadúvanie, plynatosť
 • zvýšenou intoleranciou na niektoré potraviny
 • prekyslením organizmu
 • nepríjemným zápachom z úst

Znaky zaneseného tela sa prejavujú aj na našom zovňajšku:

 • môžeme si všimnúť zmenu na našej pokožke, ako akné, vyrážky a ekzémy
 • vlasy sú matné a často nadmieru vypadávajú
 • nechty sú lámavé a štiepia sa

Ja som sa v mnohých týchto príznakoch našla. A celkovo som na sebe cítila, že niečo nie je v poriadku a moje telo nepracuje ako má. Ako som už spomenula na začiatku, skúšala som rôzne detoxikačné kúry. Nakúpila som aj rôzne prípravky, ktoré sľubovali, že moje zanesené a znečistené telo zbavia všetkých škodlivín a budem sa po nich cítiť ako „znovuzrodená“.

Ale ich jediný výsledok bol taký, že som buď stratila veľa živín a bola som oslabená a bez energie, alebo som bola ešte viac zanesená ako pred detoxikáciou. Keď som si robila pri písaní tohto článku taký menší prieskum, bola som pri čítaní ich zloženia až zdesená, ako som mohla nakúpiť a dávať do seba taký odpad.

Preto som taká šťastná, že som objavila DetoxActive, čo je podľa mňa najlepší produkt, keď si chcete vyčistiť Vaše telo. Je čisto prírodný, takže určite nášmu telu nijako neuškodí, ale naopak mu výrazne prospeje a v tomto prípade sa očistenia organizmu naozaj dočkáte. 🙂 Stačí sa pozrieť na jeho zloženie a vedieť čosi o bylinkách, ktoré DetoxActive obsahuje. Potom pochopíte, prečo je tak účinný. Ja som to urobila za Vás a spolu sa na to teraz bližšie pozrieme.

Zloženie DetoxActive

Aktívne látky v 1 kapsule
Chlorella 100 mg
Spirulina 100 mg
Zelený jačmeň 100 mg
Mladá pšenica 100 mg
Aloe vera 20 mg
Acai berry 20 mg
Maqui berry 20 mg
Pestrec mariánsky (80% silymarinu) 10 mg

Chlorella – je sladkovodná riasa, ktorá obsahuje veľké množstvo prospešných látok, ako sú chlorofyl, základné aminokyseliny, vitamíny (B1, B6, B12, D, C alebo A) a dôležité minerály (horčík, draslík, vápnik a iné).

V Japonsku je dnes chlorella najpredávanejším výživovým doplnkom. A čo je pre nás teraz najpodstatnejšie, chlorella patrí medzi najúčinnejšie detoxikačné prostriedky vďaka vysokému obsahu chlorofylu a špeciálnej vláknine. Čistí krv, črevá a samotnú pečeň, ktorá je hlavným detoxikačným orgánom. V chlorelle nájdeme látky, ktoré počas cesty tráviacim traktom viažu ťažké kovy, toxíny a iné škodliviny a so stolicou ich z tela vylučujú.

Spirulina – je druh modrozelenej riasy, ktorú objavili Aztékovia už pred tisíckami rokov a v súčasnosti sa považuje za „superpotravinu“. Jasnozelená farba spiruliny naznačuje, že je plná antioxidantov, a preto výborne pomáha pečeni pri detoxikácii. Taktiež obsahuje chlorofyl, vďaka ktorému napomáha odstraňovať z krvi toxíny, ako sú ťažké kovy a ostatné škodlivé látky. Navyše obsahuje aj množstvo prvkov potrebných pre správne fungovanie imunitného a nervového systému.

Zelený jačmeň – odstraňuje z tela nahromadené škodlivé ťažké kovy, podporuje metabolické procesy a detoxikáciu pečene. Ďalej odkysľuje  organizmus, podporuje trávenie a zlepšuje vyprázdňovanie. A rovnako ako aj chlorella a spirulina, zelený jačmeň obsahuje chlorofyl, ktorý je veľmi významný pri detoxikácii.

Pri detoxikácii tela sa chlorella, spirulina a zelený jačmeň veľmi dobre dopĺňajú. 🙂

Mladá pšenica – priaznivo pôsobí pri zápalových ochoreniach, vredových chorobách, zápche, aj pri hnačkách. Vďaka tráviacim enzýmom a aminokyselinám ničí anaeróbne baktérie. Tým obmedzuje hnilobné a zápalové procesy v žalúdku, črevách a v ďalších tkanivách. Má silný detoxikačný účinok, chráni pečeň a napomáha čisteniu krvi.

Aloe vera – detoxikačné účinky aloe vera sú Vám asi dobre známe. Táto zelená rastlinka veľmi účinne zbavuje telo toxických látok. Je preto veľmi vhodná na detoxikáciu organizmu, očistu čriev, odkyslenie organizmu a na pomoc pri tráviacich ťažkostiach.

Acai berry – tropické ovocie Acai berry je považované za jeden z najsilnejších antioxidantov a za jednu z najzdravších potravín na našej planéte. Odbúrava škodlivé látky z organizmu, znižuje únavu, dodáva energiu a vitalitu, chráni pečeň. Tiež podporuje funkciu obličiek, činnosť čriev a trávenie.

Maqui berry – funguje ako veľmi silný antioxidant. Obmedzuje vplyv voľných radikálov na bunky, znižuje cholesterol, urýchľuje látkovú výmenu, stimuluje trávenie a pomáha pri redukcii hmotnosti. Vďaka vysokému obsahu vlákniny pomáha detoxikovať črevá a podporuje tým celkovú vitalitu organizmu.

Pestrec mariánsky – pomáha zachovávať normálnu funkciu pečene a podporuje jej detoxikačný účinok. Podporuje regeneráciu pečeňových buniek a chráni ich pred škodlivým pôsobením voľných radikálov. A taktiež podporuje správne trávenie.

Aké sú moje osobné skúsenosti s DetoxActive?

Už asi po dvoch týždňoch úžívania DetoxActive som na sebe začala pociťovať pozitívne zmeny. Začala som byť vitálnejšia a mala som zrazu oveľa viac energie. Prejavilo sa to čiastočne aj na mojej váhe, ktorá išla trochu dole, no kvôli tomu som tento prípravok nebrala. Určite ma to ale potešilo. 🙂 Tým, že som si prečistila telo, sa mi zlepšila pleť aj vlasy, a rovnako tak ich kvalita. A samozrejme, moje trávenie sa mi už úplne upravilo. Za to som vďačná hlavne inému prípravku od Advance, ale o tom som písala v inej recenzii, nájdete ju tu.

A čo je hlavné, prečistila som si celé telo od všetkých tých toxínov a škodlivín, ktoré som do neho bohužiaľ za tie roky dostala. Prejavilo sa to aj na mojej imunite, ktorá sa mi braním DetoxActivu výrazne posilnila. Pretože až neuveriteľných 70% imunity sídli práve v našich črevách.

DetoxActive sa mi proste skvelo osvedčil a beriem ho vždy, keď na sebe cítim, že by sa môj organizmus potreboval znovu prečistiť. Čo je minimálne dvakrát do roka. Spolu so mnou ho berie aj môj manžel, ktorý si ho tiež nevie vynachváliť. 🙂

Recenzie na DetoxActive

Ako to už býva pri mojich recenziách zvykom, pridávam sem ešte aj nejaké užitočné recenzie od ďalších ľudí, ktorí sa tiež podelili o svoje skúsenosti s DetoxActive. Môžu Vám pomôcť pri rozhodovaní o jeho kúpe. 🙂

Samozrejme, prírodný výživový doplnok DetoxActive odporúčam kúpiť jedine na oficiálnej stránke výrobcu Dúfam, že ak sa ho rozhodnete kúpiť, budete s ním rovnako spokojní ako som ja. 🙂 Nezabudnite mi potom napísať dolu do komentárov!

Daniela

Dobrý den, používám detoxikační tablety cca 3 týdny a musím říct, že mi velmi pomohly. Předtím jsem měla velký problém s nadýmavostí a vyloženě bolestmi ve střevech. Nikdy předtím jsem nic podobného nezažila, bylo to velmi nepříjemné a bolestivé. Byla jsem taky hodně unavená s častými zimnicemi. Nepomohly ani probiotika a tak jsem dala na recenze ostatních a DetoxActive jsem si objednala. Asi po týdnu se situace zlepšila. Momentálně nemám žádné problémy, nadýmání a bolest je pryč. Koupila jsem si dvě balení a budu pokračovat do jejich vybrání. Takže za mě doporučuji.

Katarína

Najprv som si Detox objednala na intenzívnu kúru, ale urobil na mňa taký dobrý dojem, že som sa rozhodla objednať si ďalšie 2 balenia na dlhodobé užívanie. Som naozaj veľmi spokojná a vrelo odporúčam !!! 🙂

Milada Ikerova

Mám DetoxActive som velmi velmi spokojná.Pomohlo mi to naštertovať metabilizmus ,aj som niečo schudla..Cítim sa super velmi dobre….

Omnoho viac recenzií nájdete na oficiálnej stránke výrobcu tohto produktu, prečítajte si ich tu.

alebo na Heuréke: https://doplnky-stravy.heureka.cz/advance-detoxactive-120-tablet/recenze/#section ,

https://doplnky-stravy.heureka.sk/detoxactive-120-kapsul/recenze/#section

8

No Responses

Write a response