Modin – na psychickú pohodu a radosť zo života :)

Modin – na psychickú pohodu a radosť zo života :)

Sending
User Review
5 (11 votes)

Pre tento prírodný výživový doplnok od Advance Nutraceutics som sa rozhodla kvôli toľkému množstvu veľmi pozitívnych recenzií na Modin. Či už z môjho okolia, alebo na internete.

Prečo som začala brať Modin?

Prechádzala som si ťažším obdobím, ktoré bolo pre mňa psychicky veľmi náročné. A potrebovala som niečo, čo mi pomôže zvládnuť moju situáciu a opäť ma postaví na nohy. Avšak vzhľadom na moje dosť zlé skúsenosti s užívaním tabletiek na psychiku som sa Modinu úprimne trošku bála.

Aby som Vám to lepšie priblížila, v tom období mi zomrel otec, čo ma skutočne veľmi zasiahlo. Bola som vtedy precitlivelá a zo všetkého mi bolo do plaču. Myslela som, že jeho pohreb nezvládnem. Zašla som preto k mojej doktorke. Opísala som jej moju situáciu a ona mi poradila voľnopredajné lieky, ktoré nosí dokonca ona sama stále v kabelke. Užívala som ich a našťastie mi pomohli, pohreb som zvládla, no následky boli horšie. Neviem čo to boli za tabletky, nepozrela som si ich zloženie. Ale tak mi rozhádzali menštruáciu, že mi to spôsobilo veľké zdravotné problémy a dlho som sa z toho potom dostávala.

Aké je zloženie Modinu?

Keď som si potom o pár rokov prechádzala znovu ťažkým obdobím, rozhodla som sa siahnuť už po niečom čisto prírodnom a overenom. Tentokrát som chcela dať na istotu. So značkou Advance Nutraceutics som mala skvelé skúsenosti. Preto ma veľmi potešilo, keď som zistila, že majú aj prípravok určený na psychické problémy. Podrobne som si prečítala zloženie, ktoré majú veľmi pekne popísané na ich oficiálnej stránke, nájdete ho tu.

Výrobca veľmi dobre vedel, aké bylinky použiť. Pretože kombinácia ľubovníka s ďalšími prírodnými antidepresívami, ako sú L-phenylalanín a L- tryptofan, a ešte aj v spolupráci s béčkami sa výborne osvedčila. 🙂

Aké sú moje skúsenosti s Modinom?

V tom období, ešte predtým, ako som začala užívať Modin, som často trpela úzkosťou a vytočila ma každá maličkosť. Mávala som často melancholické nálady a bývala som smutná a rozcitlivená. Ale ako som začala brať tento doplnok, postupne som začala byť vyrovnanejšia. Po dlhej dobe som sa opäť veľa smiala ako predtým, kým som nemala toto škaredé obdobie. S Modinom som bola počas dňa oveľa produktívnejšia, prácu aj domácnosť som zvládala s väčšou ľahkosťou a vrátil mi môj optimizmus a radosť zo života. 🙂

Raz sa mi sestra posťažovala, aké má problémy v práci a ako je z toho psychicky vyčerpaná. Neváhala som a poradila som jej Modin, ktorý ma podržal v zúfalých časoch. A verte, či nie, po dvoch týždňoch mi veselá volala, čo je to ten Modin zač a kde si môže kúpiť ďalšie balenie. 🙂 Veľmi ma to potešilo a som nesmierne vďačná, že existuje taký úžasný prírodný doplnok. A pravdaže ďakujem aj ľuďom, ktorí sa podelili o svoje skúsenosti s Modinom. To ma nakoniec aj presvedčilo, aby som si ho kúpila. 🙂

Modin a vedľajšie účinky

Nemusíte sa báť, že na Vás bude Modin pôsobiť ako nejaké sedatívum a budete z neho utlmení a ospalí. Je to naozaj len neškodný výživový doplnok, ktorý je navyše čisto prírodný. Nie je to žiadny liek, ktorý by Vám mohol spôsobiť nejaké vedľajšie účinky. Mne sa vďaka nemu v tom období dokonca zlepšil aj môj problémový spánok. Ak Vás ale trápia problémy so spánkom, určite Vám odporúčam prečítať si moju recenziu na Calmin. Je to ďalší prírodný výživový doplnok od Advance Nutraceutics a je veľmi účinný na ťažkosti so spánkom.

Modin a depresia

Musím Vás ale ešte upozorniť na veľmi dôležitú vec, a to, že Modin je výživový doplnok a nie liek. To, čím som si ja prechádzala, nebola situácia vyžadujúca si až odbornú pomoc, akou depresia už rozhodne je. A preto si ho netrúfam odporúčať aj v takýchto vážnych prípadoch. Avšak medzi recenziami som natrafila aj na niekoľko šťastlivcov, ktorým Modin pomohol dokonca lepšie ako antidepresíva. Takže nádej umiera posledná. 🙂

Mne Modin veľmi pomohol a za mňa Vám ho rozhodne odporúčam. Určite si ho kupujte jedine na oficiálnej stránke Advance Nutraceutics, kde Vás to vyjde najlacnejšie. Nájdete ju na tomto odkaze. Ak stále váhate, prečítajte si skúsenosti ďalších ľudí, ktorých je naozaj mnoho. 🙂  Majte sa krásne a pridávam ešte niekoľko recenzií a odkazy na stránky, kde ich nájdete oveľa viac:

Recenzie na Modin

Kateřina

Koupila jsem si modin protože už měsíc nespím a jsem celkově dost ve stresu. Posledních pár dní už jsem byla protivná sama sobě, byla jsem nervozní, náladová a ve velké vnitřní tenzi nebo v napětí. Všechno mě okamžitě rozčílilo a podráždilo. Modin jsem si koupila před čtyřmi dny a už druhý den jsem se cítila líp, vnitřní napětí zmizelo a nejsem už podrážděná. Nespavost to nevyřešilo, ale já jsem i tak moc spokojená. Nevěřila jsem, že by to mohlo tak rychle zabrat!

Pavla

Tento přípravek mě zaujal svým složením,které,myslím,nemá na trhu obdoby.Užívám zatím necelý týden a už teď se cítím velmi dobře. Zlepšila se mi nálada,soustředěnost,paměť,koordinace pohybů.Příjemně mě překvapilo,že nepůsobí sedativně (tlumivě),ale opravdu jako antidepresivum.A navíc český výrobek,což je pro mě další plus.Mohu jen doporučit!

Jana

Modin užívám druhý měsíc, první měsíc jen sporadicky a účinky nebyly moc zjevné. Nyní na sobě cítím výrazné zlepšení a chuti k práci i k životu. To mě povzbudilo brát Modin denně a je to opravdu znát. Na sezónní deprese se léčím víc, jak dvacet let a protože je stále tma a do jara daleko, účinky připisuji Modinu.

Kati

Dobrý den, Modin mohu jen doporučit. Brala jsem ho před dvěma lety v těžkém životním období. Nechtěla chemické léky, které mi doktor doporučil. Ty jsem vyhodila do koše a udělala jsem dobře. Nyní se k Modimu po dlouhé pauze opět vracím, a už teď po pár dnech je mi zase lépe. Zároveň ale zastávám názor, že léky Vám nevyřeší Vaše problémy, ale usnadní Vám Vaše problémy řešit a překonávat s větší lehkostí. Takže boji zdar …

Božena

Prípravok Modin som si objednala po dvojmesačnom období veľmi nekvalitného spánku, ktoré sa začalo prejavovať depresívnymi stavmi. Dôvodom, prečo som si objednala tento produkt bol ten, že som nechcela navštíviť lekára a užívať chemické lieky na depresiu. Bohužiaľ zo svojho okolia viem, aké sú ich účinky. Preto som zvolila prírodný preparát. S jeho užívaním som spokojná, konečne môžem spať a veľa spať. Zlepšila sa mi nálada, čo je v tomto období dobré. Depresívne stavy sú preč. Tento produkt môžem odporučiť.

Oveľa viac recenzií na Modin nájdete tu. 🙂

Recenzie na ďalších stránkach:

https://doplnky-stravy.heureka.cz/advance-modin-60-kapsli/recenze/#section

https://www.lekarna.cz/modin-prirodni-antidepresivum-30-tbl/#recenze

https://doplnky-stravy.heureka.sk/advance-modin-60-kapsul/recenze/#section

https://www.prezdravie.sk/recenzie/modin-60-kapsli.html

6

No Responses

Write a response