O firme Advance Nutraceutics s.r.o.

V tomto článku by som Vám chcela stručne predstaviť tohto výrobcu. A samozrejme, pridám k tomu ešte moju vlastnú skúsenosť, aby ste si o ňom mohli vytvoriť dôveryhodnejší obraz.  Na konci článku poskytnem samotné skúsenosti mnohých jej zákazníkov, ktorým som napokon aj ja sama. 🙂

Veľa informácií o tejto firme môžete nájsť predovšetkým na jej oficiálnej stránke www.nutraceutics.sk. Napríklad, ak by ste potrebovali bližšie informácie o ich produktoch, výrobe, doprave a platbe, alebo keby ste na ňu náhodou potrebovali kontakt.

Advance Nutraceutics s.r.o. je spoločnosť, ktorú založili naši susedia Česi. Ich prírodné výživové doplnky si máme možnosť kúpiť už vyše 8 rokov. Vzhľadom na stovky pozitívnych ohlasov od spokojných zákazníkov, ktorí vyskúšali ich produkty, sa presunuli aj ku nám na Slovensko. Získali si tu množstvo ďalších verných zákazníkov a tí pravidelne nakupujú ich produkty pre celú rodinu. Pre ich veľkú úspešnosť začali pôsobiť okrem Česka a Slovenska aj na trhu v Slovinsku, Maďarsku a Rumunsku. Výrobky Advance Nutraceutics by som teda na základe vlastných skúseností a odporúčaní stoviek ďalších spokojných zákazníkov zaradila medzi tie najlepšie výživové doplnky, ktoré som na trhu našla. A aby som Vám ich čo najviac priblížila, napísala som o nich podrobnejší článok, ktorý si môžete hneď prečítať tu. 🙂

Odkiaľ si kupujem produkty Advance Nutraceutics ?

Odporúčam Vám kupovať si ich len priamo na ich oficiálnej stránke
www.nutraceutics.sk. Vyjde Vás to tak najlacnejšie a máte záruku, že si nekupujete žiadnu napodobeninu, či nekvalitný prípravok.
Garantuje to aj samotný výrobca. Keď som si objednala nejaký výrobok priamo cez ich stránku, bola som veľmi milo prekvapená, pretože som dostala rôzne zľavy. Dokonca až 30%-nú zľavu . A keďže si naozaj cenia svojich zákazníkov, pri opakovaných nákupoch sa určite nevyhnete ešte nejakým tým zľavám navyše. 🙂

Ako je to s dopravou a platbou?

Vybrať si môžete z viacerých typov doručenia, za Express kuriéra Slovenskej pošty zaplatíte 1,99 €, rovnako aj pri osobnom odbere alebo za kuriéra spoločnosti DHL. A už pri objednávke aspoň 2 kusov máte dopravu úplne zadarmo. Je to veľmi výhodné, ušetríte tak ľahko 2 eurá a to určite poteší. 🙂 Platiť môžete buď kartou online, alebo priamo pri doručení (platba na dobierku).

Čo ma ešte úplne potešilo a musím za to túto firmu pochváliť je, že Vám objednaný tovar doručia maximálne do 24 hodín. To je naozaj veľmi rýchlo a pri iných výrobcoch sa s tým moc často nestretávam. Keby Vám tovar predsa len do 24 hodín neprišiel, máte nárok uplatniť si zľavu až vo výške 10 €. S týmto ja osobne skúsenosť nemám, lebo tovar mi prišiel vždy presne načas, rovnako aj mojim známym.

Pre bližšie informácie o doprave a platbe stačí kliknúť na tento odkaz, ktorý Vás presmeruje priamo na ich stránku.

A ako som sľubovala, pridávam tu recenzie od mnohých ďalších ľudí, ktorí majú skúsenosť s touto firmou a jej prírodnými prípravkami na podporu zdravia. Nájdete ich tu.

No Responses

Write a response