O firme Advance Nutraceutics

V tomto článku by som Vám chcela stručne predstaviť tohto výrobcu a samozrejme pridám k tomu ešte moju vlastnú skúsenosť, aby ste si o ňom mohli vytvoriť dôveryhodnejší obraz.  Na konci článku poskytnem samotné skúsenosti mnohých jej zákazníkov, ktorým som napokon aj ja sama. 😊

Veľa informácií o tejto firme môžete nájsť predovšetkým na jej oficiálnej stránke www.nutraceutics.sk , napríklad ak by ste potrebovali bližšie informácie o ich produktoch, výrobe, doprave a platbe , alebo keby ste na ňu náhodou potrebovali kontakt.

Advance Nutraceutics je spoločnosť, ktorej výrobcovia sú naši susedia, Česi . Ich prírodné výživové doplnky si máme možnosť kúpiť už 8 rokov. Vzhľadom na stovky pozitívnych ohlasov od spokojných zákazníkov, ktorí vyskúšali ich produkty, sa presunuli aj ku nám na Slovensko, kde si získali množstvo ďalších verných zákazníkov a tí pravidelne nakupujú ich produkty pre celú rodinu. Pre ich veľkú úspešnosť začali pôsobiť okrem Česka a Slovenska aj na trhu v Slovinsku, Maďarsku a Rumunsku. Výrobky Advance Nutraceutics by som teda na základe vlastných skúseností a odporúčaní stoviek ďalších spokojných zákazníkov zaradila medzi tie najlepšie prírodné doplnky, ktoré som na trhu našla. A aby som Vám ich čo najviac priblížila, napísala som o nich podrobnejší článok, ktorý si môžete hneď prečítať, keď kliknete na tento odkaz. 😊

Odkiaľ si ja kupujem produkty Advance Nutraceutics ?

Ja Vám odporúčam kupovať si ich priamo na ich oficiálnej stránke, kde Vás to vyjde najlacnejšie a máte záruku, že si nekupujete žiadnu napodobeninu alebo nekvalitný prípravok. Garantuje to samotný výrobca.  Čo som bola veľmi milo prekvapená, keď som si už objednala nejaký výrobok priamo cez ich stránku, dostala som rôzne zľavy , dokonca až 30%-nú zľavu . A keďže si naozaj cenia svojich zákazníkov, pri opakovaných nákupoch sa určite nevyhnete ešte nejakým tým ďalším zľavám navyše. 😊

Ako je to s dopravou a platbou?

Vybrať si môžete z viacerých typov doručenia, za Express kuriéra Slovenskej pošty zaplatíte 1,99 €, rovnako aj pri osobnom odbere alebo za kuriéra spoločnosti DHL. A už pri objednávke aspoň 2 kusov máte dopravu úplne zadarmo, čo je podľa mňa veľmi výhodné a ušetríte tak ľahko 2 eurá., čo poteší. 😊  Platiť môžete buď kartou online , alebo priamo pri doručení (dobierka).

A čo ma úplne potešilo a musím za to túto firmu pochváliť je, že Vám objednaný tovar doručia maximálne do 24 hodín, čo je naozaj veľmi rýchlo a pri iných výrobcoch sa s tým moc často nestretávam. A keby Vám tovar predsa len do 24 hodín neprišiel , máte nárok na uplatnenie zľavy až 10 €, s čím ja osobne skúsenosť nemám, lebo tovar mi prišiel vždy presne načas , rovnako ako aj mojim známym.

Pre bližšie informácie o doprave a platbe stačí kliknúť na tento odkaz, ktorý Vás presmeruje priamo na ich stránku.

A ako som sľubovala , pridávam tu recenzie od mnohých ďalších ľudí, ktorí majú skúsenosť s touto firmou a jej prírodnými prípravkami na podporu zdravia, nájdete ich tu.


„Volám sa Ester Majerčáková a chcem Vám porozprávať môj životný príbeh a podeliť sa s Vami o moje skúsenosti s touto značkou, pretože môj život sa zásadne zmenil k lepšiemu , keď som tieto výživové doplnky začala používať. A takýmto spôsobom , písaním tohto blogu, by som sa chcela odvďačiť tejto značke a šíriť jej dobré meno ďalej , aby som pomohla ďalším ľuďom 🙂 . 

No Responses

Write a response