Môj život predtým a po tom, ako som objavila Advance Nutraceutics

Volám sa Ester Majerčáková, s manželom máme spolu dve deti, syna a dcéru, a náš domov je v našom hlavnom meste, v Bratislave. Chcela by som Vám porozprávať môj životný príbeh a podeliť sa s Vami o moje skúsenosti s prírodnými výživovými doplnkami Advance Nutraceutics. 🙂

Môj život sa výrazne zlepšil po tom, ako som prestala veriť doktorom a vylúčila z neho chémiu a lieky. Namiesto toho som začala počúvať svoje telo a žiť zdravo. 🙂

Aký bol môj život predtým?

Od malička sme boli vedení k tomu, že máme počúvať iba doktorov a riadiť sa ich pokynmi ako sa máme starať o naše zdravie. Ani ja som nebola výnimkou, veď kto iný nás má liečiť, keď nie doktori?

Keď som bola mladá, záležalo mi len na tom, aby som bola štíhla, ale o to, či je to pre mňa aj zdravé, som sa už nezaujímala. Jedávala som toho málo, takže som nemala dostatočnú výživu pre moje telo. Nebrala som ani žiadne výživové doplnky, ktoré by mi to nahradili.

Keď ma niečo začalo bolieť, vyriešila som to tabletkou a ak som ochorela, hneď som bežala k doktorovi. Ten mi predpísal antibiotiká aj pri obyčajnej nádche , čím som si svoje zdravie zničila ešte viac. A takto som dokázala fungovať dlhé roky. Veď keď sme mladí, naše telo toho znesie veľa a nemyslíme pri tom na to, aké budú mať tieto naše chyby o niekoľko rokov následky. Asi poznáte známe príslovie mladosť – pochabosť.

Po tom, ako som sa v 30-tich rokoch vydala a mala dve deti, moja váha sa zvýšila a už sa mi to nedarilo zhodiť tak jednoducho ako v mladosti. Znovu som začala málo jesť, ale už sa to odzrkadlilo na mojom zdraví. Začala som byť stále unavená, malátna, nemala som energiu. Ale ako matka dvoch detí som bola stále zaneprázdnená a na moje zdravie som až tak nemyslela. Ak som aj mala nejaký zdravotný problém, ku doktorovi som nemala čas ísť a chorobu som prechodila.

Moje zdravotné problémy sa začali nabaľovať a návštevu doktorov som už nemohla ďalej odkladať. Porobili mi rôzne testy a zistili mi anémiu, čo je chudokrvnosť, v mojom prípade spôsobená nedostatkom železa. Doktorka mi teda na to predpísala nejaké tabletky na železo, ktoré mi ale narobili len ďalšie problémy.

Bola som úplne vyčerpaná, nevládala som a bola som v neustálom strese. Začalo sa to prejavovať už aj na mojej psychike. Bývala som často podráždená, napätá a začali sme sa kvôli tomu častejšie hádať s manželom. Nemohla som dobre spávať, neustále ma bolela hlava a nevedela som už ako ďalej. Opäť som navštívila doktora a ten mi zistil zápal žalúdka. Znovu mi predpísal na to lieky, ktoré mi žalúdok ešte viac zničili. Takto som chodila od jedného doktora k druhému a nikto mi nepomohol. Vtedy som si uvedomila, že tadiaľto cesta nevedie.

Ako som sa dostala k Advance Nutraceutics ?

Začala som si vyhľadávať na internete rôzne články a fóra venujúce sa zdraviu a zdravému životnému štýlu. Keď som si vyhľadávala prírodné výživové doplnky, ktoré by mi doplnili železo a vyliečili moju anémiu, našla som na jednom fóre pre mamičky jeden výživový doplnok od značky Nahrin. Mal výborné recenzie a tak som si ho kúpila. A naozaj mi veľmi pomohol. Vyskúšala som aj ďalšie produkty od tejto značky, ktoré som začala dávať aj svojim deťom a manželovi. Tomuto výrobcovi sme ostali verní niekoľko mesiacov. Neviem, či značku Nahrin poznáte, ale je bohužiaľ veľmi drahá, takže sme si ju dlhodobo nemohli dovoliť.

Rozhodla som teda hľadať nejakú lacnejšiu alternatívu. Pozerala som sa po niečom, čo by spĺňalo moje kritériá, čiže aby to bolo kvalitné, prírodné, malo to dobré recenzie, teda bolo to skutočne účinné. Ale aj napriek tomu aby to nebolo tak drahé ako niektoré prírodné produkty, ktoré sú tiež veľmi dobré, ale bohužiaľ nie každý si ich môže dovoliť. Vyskúšala som viacero produktov, až som objavila výživové doplnky od Advance Nutraceutics, ktoré mi zmenili život. 🙂

A o tom, prečo si myslím, že produkty značky Advance Nutraceutics sú pre mňa a moju rodinu to najlepšie, si môžete prečítať tu. A ak chcete vedieť, ako som sa dostala k tomu, že som ich začala odporúčať ďalším ľudom aj na internete, prečítajte si tento článok.

Ako vidíte, môj život sa zásadne zmenil k lepšiemu, keď som tieto výživové doplnky začala používať. A takýmto spôsobom, písaním tohto blogu, by som sa chcela odvďačiť tejto značke a šíriť jej dobré meno ďalej, aby som tak pomohla ďalším ľuďom. Vrátane Vás! 🙂