Probio24 – pri zlom trávení ho nutne potrebujete!

Probio24 – pri zlom trávení ho nutne potrebujete!

Sending
User Review
5 (10 votes)

V predchádzajúcom článku som sa zmienila o mojich dlhodobých tráviacich problémoch. Podarilo sa mi ich konečne po dlhom boji úspešne zbaviť vďaka vynikajúcemu produktu Probiozymu od Advance Nutraceutics. 🙂 Môžete si ho prečítať, keď kliknete na tento odkaz. Dnes Vás chcem ale zoznámiť s ďalším pre mňa veľmi dôležitým výživovým doplnkom, Probio24, ktorý mi pomáha udržiavať zdravé trávenie.

S čím Vám pomôže Probio24?

Probio24 je prírodný výživový doplnok, ktorý obsahuje najväčšie množstvo probiotík, s akým som sa pri podobných prípravkoch stretla. Advance Nutraceutics ma zase utvrdil v tom, aká je táto značka kvalitná. 🙂 O konkrétnom zložení tohto produktu si povieme trochu neskôr. Najprv Vám chcem ale vysvetliť, čo sú to tie probiotiká a prečo sú pre naše zdravie také dôležité.

Probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré sa nachádzajú v našej črevnej mikroflóre. Patria medzi zdraviu prospešné baktérie, ktoré sú pre správne fungovanie celého nášho organizmu, vrátane trávenia, nevyhnutné. Možno Vám niečo hovorí jedno múdre príslovie, s ktorým sa ja sama stotožňujem: „Zdravé črevo, zdravý človek.“

Probiotiká podporujú správne trávenie, a to tým, že:

 • priaznivo ovplyvňujú pH v čreve
 • pomáhajú rozkladať nevstrebané zvyšky potravy
 • napomáhajú k detoxikácii organizmu a tým udržujú naše črevá čisté
 • potláčajú črevné ťažkosti a infekcie
 • zmierňujú plynatosť čriev, zápchu a syndróm dráždivého čreva
 • pomáhajú aj pri intolerancii laktózy – s tou mám ja osobne veľké problémy a myslím, že v tejto dobe je to veľmi častý problém u mnohých ľudí. No po užívaní Probio 24 je to neporovnateľne lepšie. 🙂
 • posilňujú našu imunitu
 • produkujú vitamíny B12 a K
 • s pomocou probiotík môže ľudské telo lepšie a efektívnejšie využívať výživné látky, vitamíny, vápnik
 • dokonca znižujú aj cholesterol a krvný cukor

Keď sa naruší rovnováha medzi užitočnými baktériami, čo sú práve probiotiká, a medzi škodlivými, začnú nás trápiť tráviace problémy, ako sú:

 • plynatosť
 • zápcha
 • hnačky
 • nafukovanie
 • pocit presýtenosti
 • kŕče
 • prekyslenie organizmu
 • ale aj závažnejšie ochorenia, ako sú zápaly čreva, alergie, kožné problémy, alebo veľmi nebezpečná rakovina hrubého čreva

Takže ak sa v niektorých z týchto tráviacich problémov vidíte, je veľmi pravdepodobné, že vám probiotiká chýbajú a určite by ste si ich mali ihneď doplniť.

Ako získate potrebné množstvo probiotík?

Samozrejme, že probiotiká získame aj z bežných potravín. Hlavne z jogurtov a iných mliečnych výrobkov alebo z kvasenej zeleniny, ako sú zavárané uhorky či kyslá kapusta. Bohužiaľ množstvo probiotík v potravinách je však v mnohých prípadoch veľmi nízke. A ak máte intoleranciu na laktózu, ako mám aj ja, tak potraviny, kde nájdete probiotiká, sú veľmi obmedzené.

Z týchto dôvodov je podľa mňa najlepším riešením, ako si zabezpečiť dostatočný prísun probiotík, práve užívanie prírodného výživového doplnku Probio24 od Advance Nutraceutics. Ten túto úlohu spĺňa na jednotku. 🙂

Ako som sa zmienila už v úvode, Probio24 obsahuje najväčšie množstvo probiotík zo všetkých výživových doplnkov, aké som našla. Zložením je veľmi kvalitný a na to, že je dokonca prírodný, je naozaj silný. Schválne som si na internete zisťovala, aké zloženie by malo mať kvalitné probiotikum a porovnávala som rôzne iné doplnky. Zistila som, že Probio24 svojím zložením vysoko prevyšuje iné podobné prípravky. Preto sa ani nečudujem, že mi tak skvele pomáha. 🙂

Zloženie Probio24

Ak niekoho bližšie zaujíma zloženie, výrobca ho podrobne popisuje na oficiálnej stránke tohto produktu. Je to tam podľa mňa veľmi dobre vysvetlené. Prečítajte si ho tu.

Aké sú moje skúsenosti s Probio24 a kedy by ste ho mali užívať aj Vy?

Ja užívam Probio24 pravidelne a musím sa pochváliť, že odvtedy, čo som tento prípravok začala užívať, ma prestali trápiť všetky tráviace ťažkosti. Predtým som trpela niekoľko rokov veľmi zlým trávením. Našla som sa vo veľa príznakoch zlého trávenia, ktoré som Vám napísala vyššie v tabuľke. Doktori mi nepomohli a už som prestávala veriť, že budem mať ešte niekedy opäť zdravé a bezproblémové trávenie. Takže keď som začala užívať Probio24 a začala som si na sebe všímať, že mi pomáha a cítim sa po ňom oveľa lepšie, bola som veľmi šťastná a nesmierne mi odľahlo.

Vy, čo máte takisto problémy s trávením si asi viete predstaviť, ako veľmi to dokáže znepríjemňovať život. Určite by ste mu teda mali dať šancu a pevne verím, že to neoľutujete. 🙂 No za zdravé trávenie vďačím okrem Probio24 ešte aj ďalšiemu vynikajúcemu prípravku od Advance Nutraceutics, Probiozymu. O tomto prípravku a mojich skúsenostiach s ním som Vám napísala inú recenziu, ktorú si môžete prečítať tu.

Nie je nutné, aby ste Probio24 užívali pravidelne ako ja, ak si probiotiká čiastočne dopĺňate aspoň zo stravy. Určite ho ale odporúčam brať v období zvýšeného stresu alebo pri väčšej záťaži organizmu, akou môže byť choroba. A čo je veľmi dôležité, ak beriete alebo ste brali antibiotiká, určite spolu s nimi užívajte aj probiotiká. Antibiotiká totiž likvidujú nielen tie zlé baktérie, ale aj tie, ktoré sú pre nás prospešné. Takže ak nechcete mať tráviace ťažkosti, určite si doplňte probiotiká po každom užívaní antibiotík!

Probio 24 kupujem aj mojim vnúčikom, ktorí sa radi hrávajú na pieskoviskách, ako malé deti zvyknú. 🙂 A tam sa to zlými baktériami priam hemží. Odporúčam ho brať vždy aj v zimných mesiacoch kvôli imunite, alebo je aj veľmi dobré dať si ho pred dlhším cestovaním kvôli prevencii pred tráviacimi ťažkosťami.

Recenzie na Probio24

Nakoniec pripájam recenzie aj od ďalších ľudí na tento skvelý prípravok. 🙂 Bohužiaľ som moc recenzií na internete nenašla, ale na Heuréke je ich aspoň zopár.

https://doplnky-stravy.heureka.sk/advance-probio24-60-kapsul/recenze/#section

https://doplnky-stravy.heureka.cz/advance-probio24-60-kapsli/recenze/#section

Ak ste sa rozhodli tento prírodný výživový doplnok kúpiť aj Vy, odporúčam Vám kúpiť ho na oficiálnej stránke výrobcu Advance Nutraceutics. Stačí kliknúť na tento odkaz, ktorý Vás tam presmeruje. 🙂

 

7

No Responses

Write a response