Probiozym – vyliečte si zlé trávenie už navždy! :)

Probiozym – vyliečte si zlé trávenie už navždy! :)

Sending
User Review
5 (9 votes)

V tejto recenzii by som Vám chcela predstaviť jeden z mojich odskúšaných výživových doplnkov od Advance Nutraceutics. Podelím sa s Vami o moje skúsenosti s Probiozymom. Nájdete tu aj recenzie na Probiozym od mnohých ďalších ľudí, ktorí sú s ním takisto veľmi spokojní. 🙂 Môžete si ich prečítať na konci tohto článku.

Pri kupovaní hocijakého výrobku na internete je veľmi dôležité získať čo najlepšiu spätnú väzbu od ľudí, ktorí si daný výrobok už kúpili a odskúšali ho sami na sebe. Preto vždy, keď kupujem niečo na internete, si ako prvé prečítam recenzie. Ak je väčšina ľudí s výrobkom spokojná a kúpili by si ho zas, dokáže ma to presvedčiť. Aby som Vám teda aj ja mohla pomôcť a uľahčiť Vám Vaše rozhodovanie, či tento produkt kúpiť, alebo nie, napísala som túto recenziu. 🙂

Aké bolo moje trávenie pred užívaním Probiozymu? 

Probiozym mi najmä v začiatkoch mojej zmeny životného štýlu veľmi pomohol. Dodnes sa k nemu vraciam, keď ma začnú trápiť akékoľvek problémy s trávením.

V mojom úvodnom článku som opisovala, aký bol môj zdravotný stav predtým, ako som objavila prírodné výživové doplnky Advance Nutraceutics, vrátane Probiozymu. Ak ste ho čítali, viete, že som mala veľké problémy s trávením a nevedela som si s tým dlhú dobu rady. Ak ste ho nečítali, nájdete ho tu. Možno sa v ňom nájdete aj Vy a v tom prípade ste určite na správnej adrese, takže čítajte ďalej. 🙂

Vplyvom môjho nezdravého životného štýlu som si zničila žalúdok a celkovo trávenie. Nezdravým životným štýlom myslím predovšetkým moje zlé stravovacie návyky, málo pohybu, neustály stres, málo spánku a nevýživnú a nedostatočnú stravu.

Začala som si na sebe všímať, že ma takmer po každom jedle nadúva, vrčí mi v bruchu a akosi mi v ňom čudne buble. Ako keby môj žalúdok nedokázal to jedlo stráviť. Tiež som mávala po jedle bolestivé kŕče a na toalete som trávila čoraz viac času. Bolo to veľmi nepríjemné a komplikovalo mi to život. Bála som sa už hocičo zjesť a vedela som, že mám problém.

Prinútilo ma to ísť až k doktorovi. Ten mi samozrejme porobil všetky možné vyšetrenia a predpísal mi lieky. Tie však nič nevyriešili, akurát mi ešte viac podráždili môj už tak dosť zničený žalúdok. Nechcem teraz spochybňovať prácu doktorov, ale ja som s nimi bohužiaľ nemala dobré skúsenosti, keďže väčšinou som od nich odchádzala s antibiotikami. A to aj pri obyčajnom nachladnutí, či bolesti hrdla.

O antibiotikách som si neskôr niečo naštudovala na internete a čítala som o nich aj jeden zaujímavý článok. Týka sa presne tejto témy. Bol to rozhovor s doktorom a asi taká najdôležitejšia myšlienka bola táto:

„Keď telo napadnú nebezpečné mikroorganizmy, lekár predpíše pacientovi antibiotiká, ktoré ich dokážu zlikvidovať. Problém však je, že okrem škodlivých baktérií vyhubia aj tie zdraviu prospešné, ktoré sídlia v črevách. Preto mávajú ľudia, ktorí sa liečia antibiotikami, tráviace problémy.

Aké sú moje skúsenosti s Probiozymom? 

Moje problémy s trávením sa teda pomocou liekov nevyriešili, a preto som sa rozhodla pre prírodnú liečbu. V tom čase som vlastne riešila ešte ďalší zdravotný problém, a to anémiu. Tá ma doviedla práve k tomu, že som sa začala pozerať po prírodných výživových doplnkoch.

Po odskúšaní niekoľkých značiek som skončila pri mojom favoritovi Advance Nutraceutics. 🙂 Tento výrobca sa so svojimi doplnkami stravy zameriava na skoro celé ľudské telo a s ním spojené rôzne zdravotné problémy, ktoré nás môžu trápiť. V mojom prípade som na moje nepríjemné tráviace ťažkosti vyskúšala Probiozym, na ktorý už nedám dopustiť. 🙂

Ani si nechcem predstaviť, kde by som teraz bola, keby som dala na doktora a liečila môj žalúdok liekmi, ktoré mi predpísal. Mne Probiozym vyriešil moje spomínané tráviace ťažkosti vynikajúco. Až som tomu sama neverila, že niečo čisto prírodné dokáže mať takú silu. Brala som ho zodpovedne a moje problémy postupne ustupovali, až úplne zmizli. Určite mi k tomu dopomohla aj zmena životného štýlu, hlavne som sa začala zdravšie stravovať a obmedzila som chémiu. Ale Probiozym bol jednoznačne môj záchranca, umožnil mi znovu viesť plnohodnotný život a opäť sa z jedla tešiť. 🙂

Zloženie Probiozymu

A aby bola táto recenzia úplná, pozrieme sa spolu ešte na zloženie Probiozymu.

Aktívne látky v 1 kapsule
Mäta prieporná 150 mg
Ibištek 100 mg
Prebiotiká/ Inulín 100 mg
Probiotiká 2 miliardy CFU
Bromelaín 50 mg
Papaín 50 mg

Tieto bylinky sú veľmi prospešné na žalúdok a tým aj na celé trávenie. 🙂

  • Mäta prieporná – je svojimi účinkami výborná v prípade tráviacich problémov, pri nafukovaní a zvýšenej plynatosti, ako aj pri zhoršenom vylučovaní žalúdočných štiav. Uvoľňuje kŕče, zlepšuje nevoľnosť, zastavuje zvracanie, pomáha pri nechutenstve a potláča bolestivé zažívacie ťažkosti spojené s nadúvaním . Ako vidíte, mäta prieporná lieči takmer všetky tráviace ťažkosti, a preto nie je prekvapenie, že ju Probiozym obsahuje v takom veľkom zastúpení. 🙂
  • Ibištek – povzbudzuje trávenie a zlepšuje vylučovanie tráviacich enzýmov a žlče, uvoľňuje žalúdočné bolesti a kŕče a podporuje normálnu funkciu črevného traktu.
  • Bromelaín– je prírodný rastlinný enzým, ktorý sa nachádza v čerstvých stonkách ananásu. Rozkladá bielkoviny, čím pomáha nášmu telu tráviť potravu a vstrebávať tak živiny efektívnejšie. Je preto mimoriadne účinný pri liečení problémov v tráviacom trakte.
  • Papaín – je to prírodný rastlinný enzým, ktorý sa získava z tropickej rastliny papáje. Má schopnosť zbavovať črevnú stenu nánosov a má upokojujúce účinky na žalúdočnú sliznicu. Je preto veľmi nápomocný pri mnohých ochoreniach zažívacieho systému, ako sú napríklad žalúdočné vredy, ale aj pri bežných problémoch spôsobených zlým trávením, teda napríklad pri plynatosti a kŕčoch.
  • Probiotiká – o probiotikách sa môžete veľa naučiť, ak si prečítate môj článok, ktorý som venovala práve im. Prečítajte si ho tu. 🙂
  • Prebiotiká – sú to nestráviteľné zložky našej stravy, ktoré slúžia ako potrava pre probiotiká.

Na záver pripájam sľúbené recenzie na tento vydarený výživový doplnok Probiozym a odkazy na stránky, kde ich nájdete ešte oveľa viac. Ak Vás moja recenzia a odporúčania od ďalších spokojných zákazníkov presvedčili a veríte, že aj Vám Probiozym vylieči vaše tráviace problémy, odporúčam ho kúpiť na oficiálnej stránke Advance Nutraceutics, ktorú nájdete tu. 🙂

Recenzie na Probiozym

Mnoho recenzií je v češtine, pretože ak si spomínate, Advance Nutraceutics je český výrobca.

Radek

Rok mě trápilo nadýmání a tupá bolest v oblasti střeva. Dělalo mi to ze života peklo, byl jsem večně podrážděný – ani z jídla pak člověk nemá požitek. Prošel jsem všechna možná vyšetření, abych byl pak poslán domů s diagnozou dráždivého tračníku. Vyzkoušel jsem celou řadu čajů, doplňků výživy, probiotik, úpravu stravy až jsem pak narazil na probiozym, který konečně – jak se zdá – zabral. Nechci to zakřiknout – užívám jej zatím necelý měsíc, ale potíže se už skoro vůbec nevyskytují. Dokonce můžu s pomocí probiozymu užívat zase i zelený ječmen, který onu bolest v žaludku zhoršoval a musel jsem ho vysadit. Takže vám chci poděkovat za preparát, který mi opravdu ulehčil a který – na rozdíl od jiných blbostí, které trh nabízí – evidentně funguje.

Dana

Už půl roku mám velké problémy,vše co jsem snědla tak mi bylo ze všeho špatně. Náhodou jsem na internetu uviděla nabídku Probiozymu tak jsem si jedno balení koupila.Po týdnu užívání 3x 1tabl. je mi mnohem lépe! Proto vřele doporučuji a i já si koupím další balení.

Lucka

Konečně existuje produkt se 100% účinkem. Manžel trpěl několik let potížemi se syndromem dráždivého tračníku. Od chvíle co užívá Probiozym je spokojený a může normálně fungovat. Mockrát děkujeme.

Petra

uz mam asi 5 baleni, velice mi pomáhá, několik let jsem měla problém se zažíváním a nafouklé břicho, uviděla jsem to náhodou na internetu, bála jsem se, že to nezabere,když je to přírodní, ale zas mě to lákalo, že v tom není žádné chemie, zkusila jsem a nelituji :))

Hana Stejskalová

Měla jsem několik měsíců problémy s trávením. Stálé nadýmání po jakékoliv potravě, průjmy. I po léčbě prášky to stále přetrvávalo i probiotyka nezabíraly. Už jsem z toho byla unavená. Stále jsem myslela na to, že po jídle se nemohu vzdálit od WC. Objednala jsem si probiozym. Nevím zda je to tím, ale najednou kručení v břiše, přelévání ve střevech a nadýmání s okamžitými průjmy přestalo. Nejsem ještě úplně fit, ale už se s tím dá normálně žít. Doporučuji všem, kdo má tyto problémy

Míla

Probiozym opravdu doporučuji všem, kteří mají problémy se zažíváním. Půl roku mne trápilo nadýmání a opravdu velmi velká plynatost. Užívala jsem Probiozym 3 týdny 2x denně a potom nadále 1x denně. Po třech týdnech jsem ucítila úlevu a teď po 1 měsíci jsem naprosto spokojená bez problémů. Užívám i nadále 1 tabl. denně. Lékař vám Probiozym nedoporučí, ten vás pošle na šlahouny horem do žaludku a spodem do střev. Tomu jsem se vyhnula a cítím se dobře.

Omnoho viac recenzií nájdete na oficiálnej stránke výrobcu tohto produktu, prečítajte si ich kliknutím na tento odkaz: www.nutraceutics.sk

Tu nájdete ďalšie recenzie a hodnotenia tohto produktu:

https://www.lekarna.cz/probiozym-60-cps-pomoc-pri-problemech-s-travenim/recenze/

https://vitaminy-a-mineraly.heureka.cz/advance-probiozym-60-kapsli/recenze/#section – určite všetci poznáte najznámejší hodnotiaci portál Heuréku, kde nájdete recenzie aj na Probiozym.

5

No Responses

Write a response